header-ua

АПОСТИЛЬ НА ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВIТУ

Путь на сайте

ОНЛАЙН ВЕРИФІКАЦІЯ ОСВІТНІХ ДОКУМЕНТІВ ЧЕРЕЗ ПОРТАЛ ПАРТНЕРІВ

ДП «Інформаційно-іміджевий центр» пропонує додаткову послугу онлайн верифікації освітніх документів, отриманих в Україні, через партнерський портал DIGIFLOW. Перед замовленням рекомендуємо уточнити в організації, для якої Ви готуєте документи, який саме тип верифікації приймається до розгляду.

У результаті онлайн верифікації автентичність документів після перевірки спеціалістами Центру підтверджується або заперечується згенерованою на порталі електронною довідкою за місцем вимоги англійською мовою з унікальним літерно-цифровим ідентифікатором та QR кодом.

Послугою онлайн перевірки автентичності освітнього документа можуть скористатися власники освітніх документів або, за умови надання згоди на обробку персональних даних від власника, уповноважені представники власників, у тому числі організації з визнання іноземних кваліфікацій, роботодавці, кадрові агенції, скринінгові компанії та інші зацікавлені установи.

Для того, щоб отримати результат перевірки автентичності освітнього документа, необхідно перейти на портал за посиланням, зареєструватися та зробити лише 5 ПРОСТИХ КРОКІВ:

 1. Обрати Україну у переліку країн та ENIC Ukraine у переліку верифікаційних установ, зазначити заклад освіти, що видав освітній документ, форму навчання та тип освітнього документа.
 2. Заповнити пункти заявки. Вивантажити (тут або на партнерському порталі), заповнити та підписати згоду на обробку персональних даних. Завантажити скан-копії документів для верифікації та згоду на обробку персональних даних.
 3. Переглянути заповнену заявку та підтвердити замовлення.
 4. Обрати зручний спосіб оплати та сплатити за послугу онлайн.
 5. Дізнатися про результат у встановлені терміни у персональному кабінеті, завантажити та роздрукувати довідку про автентичність або неавтентичність освітнього документа.


Зауваги:

 • Термін надання послуги: 7-20 робочих днів.
 • Вартість згідно з ціновою політикою партнерів.
 • Незалежно від результату верифікації, позитивного або негативного, сплачені кошти за надану послугу не повертаються.
 • Кожний документ, для якого необхідно здійснити онлайн-верифікацію, вважається окремим документом (наприклад: диплом та додаток до диплома – два освітніх документа), по кожному з них формується окрема верифікаційна справа.
 • Для верифікації додатка до документа необхідно також завантажити головний документ, без якого додаток вважається недійсним.
 • З переліком документів, які підлягають верифікації, можна ознайомитися тут.