header-ua

АПОСТИЛЬ НА ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВIТУ

Путь на сайте

ТИПОВI ЗАПИТАННЯ 6

ТИПОВI ЗАПИТАННЯ

Нам часто телефонують із схожими запитаннями, тому в цьому розділі ми спробуємо відповісти на ті, що найчастіше повторюються.

Якщо Вам потрібен не апостиль

 • 1. Мені потрібна довідка від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України для посольства (навчального закладу). Як я можу її отримати?

  У нас Ви можете замовити декілька видів довідок від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України для посольства чи навчального закладу за кордоном:
  • Довідка «Про систему оцінювання в Україні»;
  • Довідка «Про підтвердження факту навчання та право отримання наступного кваліфікаційно-освітнього рівня чи здійснення професійної діяльності»;
  • Довідка «Про наявність ліцензії та рівень акредитації вищих навчальних закладів».
  Для їх отримання Вам необхідно визначитися, який саме документ Вам потрібен. Знадобиться копія диплома або атестата з додатком до них. Замовити їх можна через Персональний кабінет або під час особистого візиту на прийом. Детальніше читайте в розділі «Додаткові послуги. Інші документи».
 • 2. Я готую документи для легалізації в МЗС України. Для легалізації документів про освіту мені потрібна довідка. До кого мені звернутися?

  В такому разі Вам може знадобитися довідка, що підтверджує факт видачі документів про освіту. Таку довідку Вам може видати Ваш навчальний заклад. Але якщо Ви не маєте можливості звернутися туди, ми зможемо Вам допомогти. Таку довідку від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України після перевірки факту Вашого навчання може отримати для Вас наш Центр. Детальніше читайте в розділі «Додаткові послуги. Інші документи».
 • 3. Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України ставить апостиль на довідках, які видає?

  Апостиль засвідчує достовірність підпису особи, яка підписала документ, а також автентичність печатки чи штампа, яким скріплений документ. Довідки, що видані Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, не потребують спеціального штампа «apostille», оскільки вже засвідчені підписом директора департаменту та мокрою печаткою Міністерства.
 • 4. Як мені зробити перерахунок балів в кредити для навчального закладу за кордоном?

  Для перерахунку «балів» в «кредити» (ECTS) потрібно звернутись в деканат Вашого навчального закладу. Детальну інформацію мають надати співробітники деканату.