header-ua

АПОСТИЛЬ НА ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВIТУ

Путь на сайте

ВЕРИФІКАЦІЯ ДЛЯ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ

З огляду на різні об’єктивні обставини, такі як карантинні обмеження або пікове навантаження, перевірка документів та візування листа для легалізації може здійснюватися протягом 5 робочих днів.
За необхідності прискорення процесу фахівці ДП «Інформаційно-іміджевий центр» пропонують скористатися такими послугами:

верифікація для легалізації (дистанційно) – передбачає дистанційний прийом і обробку замовлення, консультацію, попередній аналіз, інформаційно-технічне забезпечення проведення перевірки для легалізації в терміновому режимі, організацію відправлення заявнику (не включає вартість легалізації та послуг кур’єрської служби

верифікація для легалізації (терміново) – передбачає прийом і аналіз освітнього документа та інформаційно-технічне забезпечення проведення перевірки для подачі на легалізацію в терміновому режимі (не включає вартість легалізації).

Детальніше про Вартість та терміни.

ОНЛАЙН ВЕРИФІКАЦІЯ ОСВІТНІХ ДОКУМЕНТІВ ЧЕРЕЗ ПОРТАЛ ПАРТНЕРІВ

ДП «Інформаційно-іміджевий центр» пропонує додаткову послугу онлайн верифікації освітніх документів, отриманих в Україні, через партнерський портал DIGIFLOW. Перед замовленням рекомендуємо уточнити в організації, для якої Ви готуєте документи, який саме тип верифікації приймається до розгляду.

У результаті онлайн верифікації автентичність документів після перевірки спеціалістами Центру підтверджується або заперечується згенерованою на порталі електронною довідкою за місцем вимоги англійською мовою з унікальним літерно-цифровим ідентифікатором та QR кодом.

Послугою онлайн перевірки автентичності освітнього документа можуть скористатися власники освітніх документів або, за умови надання згоди на обробку персональних даних від власника, уповноважені представники власників, у тому числі організації з визнання іноземних кваліфікацій, роботодавці, кадрові агенції, скринінгові компанії та інші зацікавлені установи.

Для того, щоб отримати результат перевірки автентичності освітнього документа, необхідно перейти на портал за посиланням, зареєструватися та зробити лише 5 ПРОСТИХ КРОКІВ:

 1. Обрати Україну у переліку країн та ENIC Ukraine у переліку верифікаційних установ, зазначити заклад освіти, що видав освітній документ, форму навчання та тип освітнього документа.
 2. Заповнити пункти заявки. Вивантажити (тут або на партнерському порталі), заповнити та підписати згоду на обробку персональних даних. Завантажити скан-копії документів для верифікації та згоду на обробку персональних даних.
 3. Переглянути заповнену заявку та підтвердити замовлення.
 4. Обрати зручний спосіб оплати та сплатити за послугу онлайн.
 5. Дізнатися про результат у встановлені терміни у персональному кабінеті, завантажити та роздрукувати довідку про автентичність або неавтентичність освітнього документа.


Зауваги:

 • Термін надання послуги: 7-20 робочих днів.
 • Вартість згідно з ціновою політикою партнерів.
 • Незалежно від результату верифікації, позитивного або негативного, сплачені кошти за надану послугу не повертаються.
 • Кожний документ, для якого необхідно здійснити онлайн-верифікацію, вважається окремим документом (наприклад: диплом та додаток до диплома – два освітніх документа), по кожному з них формується окрема верифікаційна справа.
 • Для верифікації додатка до документа необхідно також завантажити головний документ, без якого додаток вважається недійсним.
 • З переліком документів, які підлягають верифікації, можна ознайомитися тут.

КОНТАКТИ 2

Чекаємо на Вас за адресою:

вул. В. Чорновола, 25, м. Київ, 01135

Поштова адреса:

01135, Україна, м. Київ, а/с 147

Тел.: +38 044 484 64 45; +38 044 484 64 95

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інші структурні підрозділи Центру:

Визнання іноземних документів про освіту (нострифікація)

Тел.: +38 044 486 20 43; +38 044 486 25 43

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://naric.in.ua

Вам буде зручно до нас дістатися:

Від станції метро «Вокзальна»- маршрутка № 558, 500

Від станції метро «Лук’янівська» - маршрутка № 558, 499, 597, 464, 500; тролейбус  № 19, 33

Зупинка: «Маршала Рибалка» або «ОХМАТДИТ»

Пішохідний маршрут від станції метро «Лук’янівська»

 Відстань – 1,3 км.

Орієнтовний час – 17-20 хв.

 Пішохідний маршрут від станції метро «Вокзальна»

 

Відстань – 1,8 км.

Орієнтовний час – 20-25 хв.

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗМІСТУ І ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ ПРО ВИЩУ ОСВІТУ

Відповідно до наказу МОН від 20.05.2009 № 428, постанови КМУ від 31.08.2011 № 924 та наказу МОНмолодьспорту від 17.08.2012 № 925 одними із пріоритетних напрямків діяльності Центру ENIC Ukraine (ДП "Інформаційно-іміджевий центр") є підготовка документів та забезпечення виконання заходів щодо організаційно-методичної підготовки документів до проставлення апостиля, проведення перевірки автентичності документів про освіту. Окрім того, згідно з інформацією, викладеною в листі МОН від 29.09.2017 № 1/12-6125 до Департаменту консульської служби МЗС, фахівці Центру здійснюють контроль оформлення документів про вищу та середню спеціальну освіту для здійснення легалізації.

Під час виконання цих функцій, фахівці Центру стикаються з численними випадками некоректного оформлення документів про освіту і повсякчас отримують запити від закладів вищої освіти щодо змістового наповнення і оформлення документів про освіту і додатків до них. Тільки протягом 2017 року фахівцями центру оброблено близько 80 тисяч документів про вищу освіту, близько 40% документів, виданих закладами вищої освіти у 2015-2018 рр. потребували заміни. Щороку фахівці Центру обробляють понад 1000 запитів від іноземних установ і обсяги документообігу невпинно зростають.

Некоректне оформлення документів про освіту закладами вищої освіти спричиняє додаткові фінансові витрати закладів вищої освіти і випускників, провокує конфліктні ситуації між заявниками та фахівцями Центру, випускниками та представниками закладів вищої освіти, призводить до скарг на Міністерство освіти і науки України, іміджевих та репутаційних втрат закладів вищої освіти, Міністерства освіти і науки та системи освіти України в цілому.

У зв’язку з цим фахівці Центру, використовуючи значний досвід практичної і аналітичної роботи, розробили зручні практичні рекомендації щодо змістового наповнення і оформлення документів про вищу освіту для фахівців закладів вищої освіти, відповідальних за підготовку документів про освіту.

Рекомендації, викладені у форматі інформативних презентацій, було апробовано під час двох семінарів Центру ENIC Ukraine (ДП "Інформаційно-іміджевий центр") на тему: «Оформлення українськими закладами вищої освіти документів про освіту: особливості та проблемні питання» за участі представників відповідних структурних підрозділів Міністерства освіти і науки України, Міністерства закордонних справ України і ДП «Інфоресурс» Міністерства освіти і науки України.

Запрошуємо фахівців закладів вищої освіти ознайомитися із рекомендаціями щодо змісту і оформлення документів про вищу освіту:

У разі виникнення додаткових запитань, звертайтеся за телефоном: 044-484-64-25.

Також, звертаємо увагу представників закладів вищої освіти на особливості подання документів випускників-іноземців для проставлення апостиля.

SAMPLES OF EDUCATIONAL DOCUMENTS LAYOUT

Mandatory elements of the format for statements and archive transcripts:

 • educational institution letterhead;
 • registration number;
 • issue date;
 • name of the document;
 • actual rector/vice-rector or principal signature;
 • official seal.

Statement and archive transcript approximate example

ФІРМОВИЙ БЛАНК НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

_______________(адреса, телефон, факс, електронна адреса)__________________

Вих. № _____________ від ___________р.

Архівна довідка

Видана Іванову Івану Івановичу в тому, що він дійсно навчався з 01.09.2004р. по 30.06.2009р. за спеціальністю «Менеджмент» денної форми навчання Національного університету та 30 червня 2009 року отримав диплом спеціаліста АА № 12345678.

Вищезазначений документ надає право на здійснення професійної діяльності та право вступу до магістратури або аспірантури.

Довідка видана для надання за місцем вимоги.

Ректор _________________________ Прізвище, ім’я, по батькові

(підпис)

М.П.

Please note: academic transcript (akademichna dovidka) must be drawn up on the state-recognized letterhead, according to CMU Resolution No 193 "On Higher Education Documents (Academic Degrees) of State Standard" dated March 31, 2015 and Order No 525 of the Ministry of Education and Science of Ukraine "On Approving Higher Education (Academic Degree) Documents of State Standard and Supplements thereto, Academic Transcript Standard", dated May 12, 2015.

Therefore, typical example of statements and archive transcripts is not used for academic statement.


Mandatory elements of the format for academic programs, curricula and extracts thereto:

 • educational institution letterhead;
 • registration number;
 • issue date;
 • name of the document;
 • actual rector/vice-rector or principal signature;
 • official seal.

Typical example of academic program, curriculum and extract thereto

ФІРМОВИЙ БЛАНК НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

_______________(адреса, телефон, факс, електронна адреса)__________________

Вих. № _____________ від ___________р.

Затверджую:

Ректор (перший проректор, проректор)

Національного університету

_____________ ПІБ

М.П.

Витяг з навчального плану

зі спеціальності «Фармація»

за якими Петров Петро Петрович

здобув кваліфікацію провізора

диплом ВВ № 98765432 від 15 липня 1991 року

Харків-2013р.